Σήμερα ολοκληρώθηκε και ανέβηκε στο κανάλι του Συνδέσμου μας στο YouTube, το νέο βίντεο που περιλαμβάνει λήψεις από την εκπαίδευση – άσκηση τοπογραφίας, που πραγματοποιήθηκε την 02 Απρ 2017, από τμήμα του Συνδέσμου Καταδρομέων και Ιερολοχιτών Μακεδονίας στο Πολυδένδρι Εξαλόφου (Μικρό Παρίσι). Χωρίς την βοήθεια και τις ενέργειες των Φάρου Κων/νου και Άγγελου Παπαγεωργίου δεν θα μπορούσε να επιτευχθεί αυτό το πολύ καλό τελικό αποτέλεσμα. Bravo and …. Keep in Training!!!
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ 02 ΑΠΡ 2017
![](https://www.katadromes.gr/wp-content/uploads/2017/04/ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ.jpg)